Verstelbare wand-/booglamp staal | fluwelen kap blauw
€ 224,90
De “Verstelbare wand-/booglamp staal | fluwelen kap blauw” behoort tot de serie “Sparkled Light” en valt onder de categorie wandlampen. Deze wandlamp is scherp geprijsd en heeft een levertijd van 1 – 4 werkdagen. Meer lampen uit de serie Sparkled Light, vindt u onderaan deze pagina.
LET OP: Deze wandlamp wordt geleverd zonder lichtbron.
Op voorraad
Ben je op zoek naar een mat stalen booglamp met wandbevestiging in plaats van een zware voet? Deze booglamp hoort bij de serie “Sparkled Light” en is zeer geschikt voor een grote eet-, of zithoek. Deze verstelbare booglamp is uitgevoerd in staal met een blauwe fluwelen kap. De kap heeft een diameter van 30 cm en is 18 cm hoog. Met de gebogen stang is de lamp in reikwijdte verstelbaar van 130 cm tot 175 cm. Dit zorgt ervoor dat je de lamp kunt afstemmen voor de plek waar deze komt. De kap wordt bevestigd aan een kogelgewricht, waardoor de kap altijd waterpas hangt. Vanuit de onderkant van de stang komt een zwart snoer van 200 cm met een handschakelaar.
Zie je hem al jouw huis verlichten? Een ideale mix van decoratief en functioneel. In het gedeelte met de kap zit een grote fitting (E27). Deze booglamp is verkrijgbaar in staal en zwart. Tevens zijn er verschillende andere plexiglas kappen, linnen kappen en velours stoffen kappen in ons assortiment. Welke combinatie kies jij?
Als je kiest om er een passende lichtbron bij te bestellen? Kijk dan eens naar de 3-standen lichtbronnen. Deze kun je makkelijk in lichtsterkte wijzigen, door deze nog een keer uit/aan te zetten. Dat maakt je booglamp nog veelzijdiger.
Geleverd met
Deze booglamp wordt geleverd inclusief handschakelaar en kap.
Kenmerken
Verstelbare, praktische lamp. Twee jaar garantie. Functioneel.
Behorend tot de serie Sparkled Light
Deze booglamp is verkrijgbaar in staal en zwart en als staande lamp. Daarnaast is er een grote verscheidenheid aan verschillende kappen. Kijk voor alle andere varianten naar het overzicht hieronder.
Deze lamp voldoet aan de internationale eisen
Al onze artikelen voldoen aan alle internationale eisen betreft de elektrische veiligheid en technische uitvoering.
Meer informatie
Heeft u nog vragen of opmerkingen over dit product, dan kunt u contact met ons opnemen.
| Serie | Sparkled Light |
|---|---|
| Fitting | E27 grote fitting |
| Channel | Bol_com_nl |
| Google Shopping | Op Google Shopping |
| Kleur | Blauw, Staal |
| Merk | Steinhauer |
| Lichtpunten | 1 lichtpunt |
| Leverancier | Steinhauer |
| Materiaal | Metaal, Stof |
| Dimmen | Ja, via externe dimmer / schakelaar |
| Stijl | Decoratieve verlichting, Functionele verlichting, Landelijke verlichting, Moderne verlichting, Trendy verlichting |
| Voltage | 220/230V |
| Lichtbron | Exclusief / Lichtbron niet mee geleverd |
| Ruimte | Eetkamer, Woonkamer |
| IP waarde | IP20 – Stofdicht |
| Breedte | 38 cm |
| Hoogte | 145 cm |
| Diepte | 15 cm |
| Kelvin | Afhankelijk van lichtbron |
| Levertijd | 1 – 4 werkdagen |
| Bediening | Schakelaar tussen het snoer |
| Diameter | 30 cm |
| Lengte | 175 cm |
| Verstelbaarheid | Draaibaar, Uitschuifbaar |
| Wattage | Maximaal 40 watt |
Leveringen van bestellingen worden in Nederland, België en Duitsland in principe altijd binnen 1 - 4 werkdagen na ontvangst van de betaling aan LampenConcurrent.nl uitgevoerd. Deze leveringen worden door PostNL & DHL uitgevoerd. U ontvangt altijd een Track and Trace code zodat u kunt zien waar uw bestelling is.
Voor grotere pakketten maken wij gebruik van een gespecialiseerd transport bedrijf.
Dat kan! U kunt uw bestelling online plaatsen en bij het betalen aangeven dat u uw bestelling wilt afhalen in onze winkel / showroom.
Onze showroom is het ‘verlengstuk’ van onze webwinkel en is gevestigd op de woonboulevard in Naaldwijk. Hier kunt u bijna alle artikelen die in onze webwinkel aangeboden worden zelf komen bewonderen. Tevens kunt u gebruik maken van een van onze deskundige medewerkers die voor u klaar staan.
LampenConcurrent.nl prijst artikelen scherp. Dit betekent dat de verzendkosten niet reeds in de prijzen zijn verrekend. Wij hanteren de volgende kosten met betrekking tot het versturen van onze verlichting:
Voor bestellingen kleiner dan € 50,- wordt € 6,50 in rekening gebracht en alles boven € 50,- wordt GRATIS verzonden.
Wilt u uw bestelling retourneren? Géén probleem. U kunt de geleverde aankoop binnen 30 dagen na ontvangst van de aankoop retourneren. Bel of mail ons en wij zorgen ervoor dat u deze kosteloos af kunt geven bij een DHL punt in de buurt door middel van een 'retour-etiket'. Kunt u niet printen?, dan versturen we het etiket per post.
De kosten voor deze retourzending zijn voor de rekening van Lampenconcurrent.
U dient de producten in goede conditie en in oorspronkelijke verpakking te retourneren. Onder oorspronkelijke verpakking wordt verstaan: de binnen- en buitenverpakking zoals door Lampenconcurrent geleverd is.
Echter Lampenconcurrent.nl houdt zich het recht voor om geretourneerde producten te weigeren en een terugbetaling te weigeren of om slechts een gedeelte van een reeds verrichte betaling te crediteren, indien de geretourneerde producten een waardevermindering hebben als gevolg van schade in welke vorm dan ook, dan wel niet in de juiste verpakking, zoals hiervoor gemeld, geretourneerd zijn.
































