Verstelbare witte booglamp | kap linnen wit
€ 314,90
De “Verstelbare booglamp met kap linnen wit” behoort tot de serie “Sparkled Light” en valt onder de categorie booglampen. Deze booglamp is scherp geprijsd en heeft een levertijd van 1 – 4 werkdagen. Meer lampen uit de serie Sparkled Light, vindt u onderaan deze pagina.
LET OP: Deze booglamp wordt geleverd zonder lichtbron.
Op voorraad
Op zoek naar een stevige booglamp met kap? Deze booglamp hoort bij de serie “Sparkled Light” en staat prachtig bij een grote eet-, of zithoek. Deze witte booglamp is uitgerust met een wit linnen kap. De diameter van de kap is Ø 50 cm, de hoogte 20 cm. De binnenkant van de kap ook wit zodat het licht optimaal reflecteert. Deze linnen kap geeft deze lamp een landelijke look.
De voetplaat Ø 42 cm en stang zijn vervaardigd van metaal. De gebogen stang is in hoogte (210-230cm) verstelbaar en de reikwijdte is eveneens verstelbaar van 130 cm tot 215 cm. Dit zorgt ervoor dat je de lamp kunt afstemmen voor de plek waar deze komt. Tussen het snoer zit een voet schakelaar.
Zie je hem al in huis staan? Een ideale mix van decoratief en functioneel. In het gedeelte met de kap zit een grote (E27) fitting. Deze booglamp is verkrijgbaar in staal, wit en zwart. Tevens zijn er verschillende andere kappen in ons assortiment. Welke combinatie kies jij?
Als je kiest om er een passende lichtbron bij te bestellen? Kijk dan eens naar de 3-standen lichtbronnen. Deze kun je makkelijk in lichtsterkte wijzigen, door deze nog een keer uit/aan te zetten. Dat maakt je vloerlamp nog meer veelzijdig.
Geleverd met
Deze booglamp wordt geleverd inclusief voetschakelaar en kap.
Kenmerken
Verstelbare, praktische lamp. Twee jaar garantie en functionaliteit.
Behorend tot de serie Sparkled Light
Deze booglamp is verkrijgbaar in staal, wit en zwart. Daarnaast is er een grote verscheidenheid aan verschillende kappen. Kijk voor alle andere varianten naar het overzicht hieronder.
Deze lamp voldoet aan de internationale eisen
Al onze artikelen voldoen aan alle internationale eisen betreft de elektrische veiligheid en technische uitvoering.
Meer informatie
Heeft u nog vragen of opmerkingen over dit product, dan kunt u contact met ons opnemen.
| Serie | Sparkled Light |
|---|---|
| Fitting | E27 grote fitting |
| Channel | Bol_com_nl |
| Google Shopping | Op Google Shopping |
| Kleur | Wit |
| Merk | Steinhauer |
| Lichtpunten | 1 lichtpunt |
| Leverancier | Steinhauer |
| Materiaal | Linnen, Metaal |
| Lumen | Afhankelijk van lichtbron |
| Dimmen | Ja, via externe dimmer / schakelaar |
| Stijl | Decoratieve verlichting, Directe verlichting, Functionele verlichting, Landelijke verlichting, Moderne verlichting, Trendy verlichting |
| Voltage | 220/230V |
| Lichtbron | Exclusief / Lichtbron niet mee geleverd |
| Ruimte | Eetkamer, Eettafel, Kantoor, Woonkamer |
| IP waarde | IP20 – Stofdicht |
| Breedte | 42 cm |
| Bediening | Schakelaar tussen het snoer |
| Hoogte | 210 cm, 230 cm |
| Levertijd | 1 – 4 werkdagen |
| Kelvin | Afhankelijk van lichtbron |
| Reikwijdte | 130 cm, 215 cm |
| Verstelbaarheid | Draai- en kantelbaar, In hoogte verstelbaar, Uitschuifbaar |
| Overige eigenschappen | Decoratieve verlichting, Directe verlichting, Egale lichtspreiding, Functionele verlichting |
| Vorm | Rond |
| Toebehoren | Snoer met schakelaar |
| Lichtbron meegeleverd | Nee |
| Afdichtingsklasse | IP20 |
| Diameter | 50 cm |
Leveringen van bestellingen worden in Nederland, België en Duitsland in principe altijd binnen 1 - 4 werkdagen na ontvangst van de betaling aan LampenConcurrent.nl uitgevoerd. Deze leveringen worden door PostNL & DHL uitgevoerd. U ontvangt altijd een Track and Trace code zodat u kunt zien waar uw bestelling is.
Voor grotere pakketten maken wij gebruik van een gespecialiseerd transport bedrijf.
Dat kan! U kunt uw bestelling online plaatsen en bij het betalen aangeven dat u uw bestelling wilt afhalen in onze winkel / showroom.
Onze showroom is het ‘verlengstuk’ van onze webwinkel en is gevestigd op de woonboulevard in Naaldwijk. Hier kunt u bijna alle artikelen die in onze webwinkel aangeboden worden zelf komen bewonderen. Tevens kunt u gebruik maken van een van onze deskundige medewerkers die voor u klaar staan.
LampenConcurrent.nl prijst artikelen scherp. Dit betekent dat de verzendkosten niet reeds in de prijzen zijn verrekend. Wij hanteren de volgende kosten met betrekking tot het versturen van onze verlichting:
Voor bestellingen kleiner dan € 50,- wordt € 6,50 in rekening gebracht en alles boven € 50,- wordt GRATIS verzonden.
Wilt u uw bestelling retourneren? Géén probleem. U kunt de geleverde aankoop binnen 30 dagen na ontvangst van de aankoop retourneren. Bel of mail ons en wij zorgen ervoor dat u deze kosteloos af kunt geven bij een DHL punt in de buurt door middel van een 'retour-etiket'. Kunt u niet printen?, dan versturen we het etiket per post.
De kosten voor deze retourzending zijn voor de rekening van Lampenconcurrent.
U dient de producten in goede conditie en in oorspronkelijke verpakking te retourneren. Onder oorspronkelijke verpakking wordt verstaan: de binnen- en buitenverpakking zoals door Lampenconcurrent geleverd is.
Echter Lampenconcurrent.nl houdt zich het recht voor om geretourneerde producten te weigeren en een terugbetaling te weigeren of om slechts een gedeelte van een reeds verrichte betaling te crediteren, indien de geretourneerde producten een waardevermindering hebben als gevolg van schade in welke vorm dan ook, dan wel niet in de juiste verpakking, zoals hiervoor gemeld, geretourneerd zijn.



























