








Stoere Wandlamp Nové 1 lichts Goud/Zwart Leeslamp
€ 68,95
De “Stoere Wandlamp Nové 1 lichts Goud/Zwart Leeslamp” behoort tot de serie “Nové” en valt onder de categorie wandlampen. Deze wandlamp is scherp geprijsd en heeft een levertijd van 1 – 4 werkdagen. Meer lampen uit de serie Nové, vindt u onderaan deze pagina.
LET OP: Deze wandlamp wordt geleverd zonder lichtbron.
Uitverkocht
Stuur mij een bericht wanneer dit artikel beschikbaar is.
Scandinavische stoere wandlamp, behorend tot de serie Nové. De lamp heeft een modern Scandinavische stijl door de vorm en de kleurcombinatie. Deze lamp heeft vijf draaipunten, waardoor de lamp echt alle kanten op gericht kan worden. Daarnaast heeft de lamp een reikwijdte van 98 cm, zodat die perfect gebruikt kan worden als leeslamp. Deze lamp heeft een retro stoffen snoer met handschakelaar. Het is een lichttechnisch goede lamp met een grote E27 fitting, maximaal 40 watt. De kap heeft een diameter van 22 cm en de lamp is in hoogte verstelbaar tot 45 cm.
Geleverd met
Montage materiaal, twee jaar garantie.
Kenmerken
Scandinavische uitstraling, mooi en precies afgewerkt.
Behorend tot de serie Nové
Er zijn verschillende andere modellen in deze serie. Kijk voor de andere varianten en kleuren onderaan de pagina.
Deze lamp voldoet aan de internationale eisen
Al onze artikelen voldoen aan alle internationale eisen betreft de elektrische veiligheid en technische uitvoering.
Meer informatie
Heeft u nog vragen of opmerkingen over dit product, dan kunt u contact met ons opnemen.
| Serie | Nové |
|---|---|
| Fitting | E27 grote fitting |
| Channel | Bol_com_nl |
| Google Shopping | Uitzonderen |
| Kleur | Goud, Zwart |
| Merk | Mexlite |
| Lichtpunten | 1 lichtpunt |
| Leverancier | Steinhauer |
| Materiaal | Metaal |
| Dimmen | Ja, via externe dimmer / schakelaar |
| Stijl | Landelijke verlichting, Scandinavische verlichting |
| Voltage | 220/230V |
| Lichtbron | Exclusief / Lichtbron niet mee geleverd |
| Ruimte | Eetkamer, Hal, Kantoor, Keuken, Kinderkamer, Slaapkamer, Woonkamer |
| IP waarde | IP20 – Stofdicht |
| Breedte | 22 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| Diepte | 98 cm |
| Diameter | 22 cm |
| Levertijd | 1 – 4 werkdagen |
| Bediening | Schakelaar tussen het snoer |
| Overige eigenschappen | Design verlichting, Directe verlichting, Functionele verlichting, Trendy verlichting |
| Toebehoren | Montage materiaal, Zonder lichtbron |
| Verstelbaarheid | Draai- en kantelbaar, In hoogte verstelbaar |
| Wattage | Maximaal 40 watt |
Leveringen van bestellingen worden in Nederland, België en Duitsland in principe altijd binnen 1 - 4 werkdagen na ontvangst van de betaling aan LampenConcurrent.nl uitgevoerd. Deze leveringen worden door PostNL & DHL uitgevoerd. U ontvangt altijd een Track and Trace code zodat u kunt zien waar uw bestelling is.
Voor grotere pakketten maken wij gebruik van een gespecialiseerd transport bedrijf.
Dat kan! U kunt uw bestelling online plaatsen en bij het betalen aangeven dat u uw bestelling wilt afhalen in onze winkel / showroom.
Onze showroom is het ‘verlengstuk’ van onze webwinkel en is gevestigd op de woonboulevard in Naaldwijk. Hier kunt u bijna alle artikelen die in onze webwinkel aangeboden worden zelf komen bewonderen. Tevens kunt u gebruik maken van een van onze deskundige medewerkers die voor u klaar staan.
LampenConcurrent.nl prijst artikelen scherp. Dit betekent dat de verzendkosten niet reeds in de prijzen zijn verrekend. Wij hanteren de volgende kosten met betrekking tot het versturen van onze verlichting:
Voor bestellingen kleiner dan € 50,- wordt € 6,50 in rekening gebracht en alles boven € 50,- wordt GRATIS verzonden.
Wilt u uw bestelling retourneren? Géén probleem. U kunt de geleverde aankoop binnen 30 dagen na ontvangst van de aankoop retourneren. Bel of mail ons en wij zorgen ervoor dat u deze kosteloos af kunt geven bij een DHL punt in de buurt door middel van een 'retour-etiket'. Kunt u niet printen?, dan versturen we het etiket per post.
De kosten voor deze retourzending zijn voor de rekening van Lampenconcurrent.
U dient de producten in goede conditie en in oorspronkelijke verpakking te retourneren. Onder oorspronkelijke verpakking wordt verstaan: de binnen- en buitenverpakking zoals door Lampenconcurrent geleverd is.
Echter Lampenconcurrent.nl houdt zich het recht voor om geretourneerde producten te weigeren en een terugbetaling te weigeren of om slechts een gedeelte van een reeds verrichte betaling te crediteren, indien de geretourneerde producten een waardevermindering hebben als gevolg van schade in welke vorm dan ook, dan wel niet in de juiste verpakking, zoals hiervoor gemeld, geretourneerd zijn.








