










Scandinavische hanglamp 1 lichts zwart / goud
€ 58,95 Oorspronkelijke prijs was: € 58,95.€ 25,00Huidige prijs is: € 25,00.
De “Scandinavische hanglamp 1 lichts zwart / goud” behoort tot de serie “Nové” en valt onder de categorie hanglampen. Deze hanglamp is scherp geprijsd en heeft een levertijd van 1 – 4 werkdagen. Meer lampen uit de serie Nové, vindt u onderaan deze pagina.
LET OP: Deze hanglamp wordt geleverd zonder lichtbron.
Op voorraad
Scandinavische minimalistische hanglamp, behorend tot de serie ‘Nové’ Scandinavisch lampen. De lamp heeft een modern / Scandinavische stijl door de kleurcombinatie van zwart en goud. De metalen plafondbevestiging heeft een diameter van 10 cm en de kap heeft een diameter van 42 cm. Deze lamp hangt aan retro stoffen snoer en is geschikt voor diverse toepassingen. De hanglamp is lichttechnisch goed en komt in meerdere ruimtes goed tot zijn recht. Deze lamp bevat een grote fitting (E27), geschikt voor maximaal 60 Watt.
Geleverd met
Montage materiaal, twee jaar garantie.
Kenmerken
Scandinavische uitstraling, mooi en precies afgewerkt.
Behorend tot de serie ‘Nové’ scandinavische hang lampen.
Deze hanglamp is leverbaar in verschillende kleurstellingen. Ook zijn er verschillende andere modellen in deze serie. Kijk voor de andere varianten en kleuren hieronder.
Deze lamp voldoet aan de internationale eisen
Al onze artikelen voldoen aan alle internationale eisen betreft de elektrische veiligheid en technische uitvoering.
Meer informatie
Heeft u nog vragen of opmerkingen over dit product, dan kunt u contact met ons opnemen.
| Serie | Nové |
|---|---|
| Fitting | E27 grote fitting |
| Channel | Bol_com_nl |
| Google Shopping | Op Google Shopping |
| Kleur | Goud, Zwart |
| Merk | Mexlite |
| Lichtpunten | 1 lichtpunt |
| Leverancier | Steinhauer |
| Materiaal | Metaal |
| Dimmen | Ja, via externe dimmer / schakelaar |
| Stijl | Design verlichting, Landelijke verlichting, Moderne verlichting, Scandinavische verlichting |
| Voltage | 220/230V |
| Lichtbron | Exclusief / Lichtbron niet mee geleverd |
| Ruimte | Eetkamer, Hal, Kantoor, Keuken, Kinderkamer, Slaapkamer, Woonkamer |
| IP waarde | IP20 – Stofdicht |
| Bediening | Dimbaar met muur dimmer, Met muur schakelaar |
| Hoogte | 125 cm |
| Diameter | 42 cm |
| Overige eigenschappen | Design verlichting, Directe verlichting, Functionele verlichting, Trendy verlichting |
| Levertijd | 1 – 4 werkdagen |
| Toebehoren | Montage materiaal, Zonder lichtbron |
| Verstelbaarheid | In hoogte verstelbaar (bij montage) |
| Vorm | Rond |
| Wattage | Maximaal 60 watt |
Leveringen van bestellingen worden in Nederland, België en Duitsland in principe altijd binnen 1 - 4 werkdagen na ontvangst van de betaling aan LampenConcurrent.nl uitgevoerd. Deze leveringen worden door PostNL & DHL uitgevoerd. U ontvangt altijd een Track and Trace code zodat u kunt zien waar uw bestelling is.
Voor grotere pakketten maken wij gebruik van een gespecialiseerd transport bedrijf.
Dat kan! U kunt uw bestelling online plaatsen en bij het betalen aangeven dat u uw bestelling wilt afhalen in onze winkel / showroom.
Onze showroom is het ‘verlengstuk’ van onze webwinkel en is gevestigd op de woonboulevard in Naaldwijk. Hier kunt u bijna alle artikelen die in onze webwinkel aangeboden worden zelf komen bewonderen. Tevens kunt u gebruik maken van een van onze deskundige medewerkers die voor u klaar staan.
LampenConcurrent.nl prijst artikelen scherp. Dit betekent dat de verzendkosten niet reeds in de prijzen zijn verrekend. Wij hanteren de volgende kosten met betrekking tot het versturen van onze verlichting:
Voor bestellingen kleiner dan € 50,- wordt € 6,50 in rekening gebracht en alles boven € 50,- wordt GRATIS verzonden.
Wilt u uw bestelling retourneren? Géén probleem. U kunt de geleverde aankoop binnen 30 dagen na ontvangst van de aankoop retourneren. Bel of mail ons en wij zorgen ervoor dat u deze kosteloos af kunt geven bij een DHL punt in de buurt door middel van een 'retour-etiket'. Kunt u niet printen?, dan versturen we het etiket per post.
De kosten voor deze retourzending zijn voor de rekening van Lampenconcurrent.
U dient de producten in goede conditie en in oorspronkelijke verpakking te retourneren. Onder oorspronkelijke verpakking wordt verstaan: de binnen- en buitenverpakking zoals door Lampenconcurrent geleverd is.
Echter Lampenconcurrent.nl houdt zich het recht voor om geretourneerde producten te weigeren en een terugbetaling te weigeren of om slechts een gedeelte van een reeds verrichte betaling te crediteren, indien de geretourneerde producten een waardevermindering hebben als gevolg van schade in welke vorm dan ook, dan wel niet in de juiste verpakking, zoals hiervoor gemeld, geretourneerd zijn.















