Zwarte wandlamp 1 lichts met smoke | grijs glas
€ 37,95
Voeg een vleugje elegantie toe aan je interieur met de Zwarte wandlamp Glaslic. Deze prachtige wandlamp, onderdeel van de Glaslic serie, combineert een strak ontwerp met subtiele verfijning. Het rookkleurige glas en de kantelbare functie bieden niet alleen een sfeervolle verlichting, maar ook de flexibiliteit om het licht naar wens te richten.
Met de handige aan/uit schakelaar op de wandplaat is deze lamp zowel functioneel als stijlvol, waardoor het een perfecte keuze is voor elke ruimte.
De “Wandlamp Glaslic 1 lichts Grijs/Zwart” behoort tot de serie “Glaslic” en valt onder de categorie wandlamp. Deze wandlamp is scherp geprijsd en heeft een levertijd van 1 – 4 werkdagen. Meer lampen uit de serie Glaslic, vindt u onderaan deze pagina.
LET OP: Deze wandlamp wordt geleverd zonder lichtbron.
Op voorraad
Voeg een vleugje verfijning toe aan je huis met de zwarte 1-lichts wandlamp Glaslic. Deze prachtige wandlamp, onderdeel van de Glaslic serie, brengt een subtiele elegantie in elke kamer. Het rookkleurige glas in combinatie met de E27 fitting zorgt voor een sfeervolle verlichting die de ruimte op een betoverende manier verlicht.
Het kantelbare en draaibare glas biedt je de vrijheid om het licht naar jouw voorkeur te richten, waardoor je elke hoek van de kamer kunt accentueren. Met de handige aan/uit schakelaar op de wandplaat is deze lamp niet alleen stijlvol, maar ook uiterst functioneel.
Drie Eigenschappen die de Glaslic Wandlamp onderscheiden:
- Stijlvol Smoke Glas: Het rookkleurige glas geeft een subtiel en elegant tintje aan de lamp, waardoor een warme en uitnodigende sfeer ontstaat in de ruimte.
- Flexibele Lichtregeling: Dankzij het kantelbare en draaibare glas kun je het licht precies richten waar je het nodig hebt, waardoor je de perfecte ambiance kunt creëren voor elke gelegenheid.
- Handige Aan/Uit Schakelaar: De lamp is voorzien van een praktische aan/uit schakelaar op de wandplaat, waardoor je de verlichting gemakkelijk kunt bedienen zonder gedoe met snoeren of stekkers.
Breng een vleugje stijl en functionaliteit in je interieur met de Zwarte wandlamp Glaslic met Smoke Glas en geniet van een ambiance die perfect past bij jouw persoonlijke stijl.
Deze wandlamp wordt geleverd met
Montage materiaal, en twee jaar garantie.
Kenmerken
Schakelaar op armatuur, landelijke uitstraling.
Behorend tot de Glaslic serie
Deze wandlamp is verkrijgbaar als 1, of 2 lichts uitvoering. Tevens zijn deze verkrijgbaar met amber glas. Kijk voor alle varianten bij het serie overzicht.
Deze wandlamp voldoet aan de internationale eisen
Al onze artikelen voldoen aan alle internationale eisen betreft de elektrische veiligheid en technische uitvoering.
Meer informatie
Heeft u nog vragen of opmerkingen over deze wandlamp, dan kunt u contact met ons opnemen.
| Serie | Glaslic |
|---|---|
| Channel | Bol_com_nl |
| Google Shopping | Op Google Shopping |
| Kleur | Grijs, Zwart |
| Lichtpunten | 1 lichtpunt |
| Stijl | Decoratieve verlichting, Hotel chique, Klassieke verlichting, Sfeer verlichting, Trendy verlichting |
| Lichtbron | Exclusief / Lichtbron niet mee geleverd |
| Materiaal | Glas, Metaal |
| Lumen | Afhankelijk van lichtbron |
| Overige eigenschappen | Decoratieve verlichting, Glazen lampen, Trendy verlichting |
| Ruimte | Eetkamer, Hal, Keuken, Slaapkamer, Woonkamer |
| Afdichtingsklasse | IP20 |
| Fitting | E27 grote fitting |
| Toebehoren | Montage materiaal |
| Verstelbaarheid | Draaibaar, Kantelbaar |
| Vorm | Rond, Vierkant |
| Lichtbron meegeleverd | Nee |
| Levertijd | 1 – 4 werkdagen |
| Bediening | Schakelaar op het armatuur |
| Dimmen | Ja, via externe dimmer / schakelaar |
| Hoogte | 20 cm |
| Lengte | 16 cm |
| Diepte | 24 cm |
| Diameter | 14 cm |
Leveringen van bestellingen worden in Nederland, België en Duitsland in principe altijd binnen 1 - 4 werkdagen na ontvangst van de betaling aan LampenConcurrent.nl uitgevoerd. Deze leveringen worden door PostNL & DHL uitgevoerd. U ontvangt altijd een Track and Trace code zodat u kunt zien waar uw bestelling is.
Voor grotere pakketten maken wij gebruik van een gespecialiseerd transport bedrijf.
Dat kan! U kunt uw bestelling online plaatsen en bij het betalen aangeven dat u uw bestelling wilt afhalen in onze winkel / showroom.
Onze showroom is het ‘verlengstuk’ van onze webwinkel en is gevestigd op de woonboulevard in Naaldwijk. Hier kunt u bijna alle artikelen die in onze webwinkel aangeboden worden zelf komen bewonderen. Tevens kunt u gebruik maken van een van onze deskundige medewerkers die voor u klaar staan.
LampenConcurrent.nl prijst artikelen scherp. Dit betekent dat de verzendkosten niet reeds in de prijzen zijn verrekend. Wij hanteren de volgende kosten met betrekking tot het versturen van onze verlichting:
Voor bestellingen kleiner dan € 50,- wordt € 6,50 in rekening gebracht en alles boven € 50,- wordt GRATIS verzonden.
Wilt u uw bestelling retourneren? Géén probleem. U kunt de geleverde aankoop binnen 30 dagen na ontvangst van de aankoop retourneren. Bel of mail ons en wij zorgen ervoor dat u deze kosteloos af kunt geven bij een DHL punt in de buurt door middel van een 'retour-etiket'. Kunt u niet printen?, dan versturen we het etiket per post.
De kosten voor deze retourzending zijn voor de rekening van Lampenconcurrent.
U dient de producten in goede conditie en in oorspronkelijke verpakking te retourneren. Onder oorspronkelijke verpakking wordt verstaan: de binnen- en buitenverpakking zoals door Lampenconcurrent geleverd is.
Echter Lampenconcurrent.nl houdt zich het recht voor om geretourneerde producten te weigeren en een terugbetaling te weigeren of om slechts een gedeelte van een reeds verrichte betaling te crediteren, indien de geretourneerde producten een waardevermindering hebben als gevolg van schade in welke vorm dan ook, dan wel niet in de juiste verpakking, zoals hiervoor gemeld, geretourneerd zijn.










