Moderne ronde zwarte hanglamp met gouden binnenkant | Ø 40 cm – grote E27 fitting
€ 129,00
Deze moderne hanglamp uit de Laser-serie is een echte blikvanger. Het opengewerkte patroon, gemaakt met lasertechniek, zorgt voor een uniek lichteffect. De zwarte buitenkant en gouden binnenkant geven de lamp een luxe en warme uitstraling. Dankzij de Ø 40 cm kap en de grote E27 fitting past deze lamp perfect in diverse interieurstijlen.
De “Moderne ronde zwarte hanglamp met gouden binnenkant | Ø 40 cm – grote E27 fitting ” behoort tot de serie “Laser” en valt onder de categorie hanglampen. Deze hanglamp is scherp geprijsd en heeft een levertijd van 1 – 4 werkdagen. Meer lampen uit de serie Laser, vindt u onderaan deze pagina.
LET OP: Deze hanglamp wordt geleverd zonder lichtbron.
Op voorraad
Deze stijlvolle hanglamp uit de Laser-serie combineert een industrieel design met een warme uitstraling. De kap is met lasertechniek opengewerkt, waardoor een speels lichteffect ontstaat. De buitenzijde is strak zwart, terwijl de gouden binnenkant een sfeervolle gloed geeft.
Met een diameter van Ø 40 cm en een verstelbaar zwart snoer is deze lamp veelzijdig toepasbaar. De plafondbevestiging heeft een diameter van Ø 15 cm, en de totale lengte bedraagt 240 cm. Dankzij de grote E27 fitting is de lamp geschikt voor verschillende lichtbronnen, zoals dimbare LED-lampen.
Unieke eigenschappen:
- Laser-gesneden patroon – zorgt voor een speels en sfeervol lichteffect.
- Luxe zwart-gouden afwerking – voegt warmte en elegantie toe aan het interieur.
- Onderdeel van de Laser-serie – combineer met een grotere Ø 50 cm variant, vier vloerlampen, een tafellamp en een wandlamp.
Wil je een samenhangend verlichtingsconcept? Ontdek de complete Laser-serie en creëer een stijlvolle, sfeervolle ambiance.
Geleverd met
Montage materiaal en twee jaar garantie. (exclusief lichtbron)
Kenmerken
Open hanglamp, goede lichtspreiding, trendy en sfeervol.
Behorend tot de serie Laser
Deze hanglamp is onderdeel van een complete set aan verschillende armaturen. Kijk voor de andere varianten hieronder.
Deze lamp voldoet aan de internationale eisen
Al onze artikelen voldoen aan alle internationale eisen betreft de elektrische veiligheid en technische uitvoering.
Meer informatie
Heeft u nog vragen of opmerkingen over dit product, dan kunt u contact met ons opnemen.
| Kleur | Goud, Zwart |
|---|---|
| Serie | serie Laser |
| Fitting | E27 grote fitting |
| Google Shopping | Op Google Shopping |
| Merk | ETH |
| Leverancier | ETH |
| Ruimte | Eetkamer, Kantoor, Keuken, Slaapkamer, Woonkamer |
| Materiaal | Metaal |
| Stijl | Decoratieve verlichting, Landelijke verlichting, Moderne verlichting, Romantische verlichting, Sfeer verlichting |
| Lichtpunten | 1 lichtpunt |
| Dimmen | Ja, via externe dimmer / schakelaar |
| Diameter | 40 cm |
| Verstelbaarheid | In hoogte verstelbaar (bij montage) |
| Vorm | Rond |
| Lichtbron | LED Lampen |
| Lumen | Afhankelijk van lichtbron |
| Kelvin | Afhankelijk van lichtbron |
| Overige eigenschappen | Decoratieve verlichting |
| Afdichtingsklasse | IP20 |
| Toebehoren | Montage materiaal |
| Lengte | 100 cm |
| Bediening | Met muur schakelaar |
| Hoogte | 25 cm |
| Lichtbron meegeleverd | Nee |
| Diepte | 25 cm |
| Channel | Bol_com_nl |
| Breedte | 40 cm |
Leveringen van bestellingen worden in Nederland, België en Duitsland in principe altijd binnen 1 - 4 werkdagen na ontvangst van de betaling aan LampenConcurrent.nl uitgevoerd. Deze leveringen worden door PostNL & DHL uitgevoerd. U ontvangt altijd een Track and Trace code zodat u kunt zien waar uw bestelling is.
Voor grotere pakketten maken wij gebruik van een gespecialiseerd transport bedrijf.
Dat kan! U kunt uw bestelling online plaatsen en bij het betalen aangeven dat u uw bestelling wilt afhalen in onze winkel / showroom.
Onze showroom is het ‘verlengstuk’ van onze webwinkel en is gevestigd op de woonboulevard in Naaldwijk. Hier kunt u bijna alle artikelen die in onze webwinkel aangeboden worden zelf komen bewonderen. Tevens kunt u gebruik maken van een van onze deskundige medewerkers die voor u klaar staan.
LampenConcurrent.nl prijst artikelen scherp. Dit betekent dat de verzendkosten niet reeds in de prijzen zijn verrekend. Wij hanteren de volgende kosten met betrekking tot het versturen van onze verlichting:
Voor bestellingen kleiner dan € 50,- wordt € 6,50 in rekening gebracht en alles boven € 50,- wordt GRATIS verzonden.
Wilt u uw bestelling retourneren? Géén probleem. U kunt de geleverde aankoop binnen 30 dagen na ontvangst van de aankoop retourneren. Bel of mail ons en wij zorgen ervoor dat u deze kosteloos af kunt geven bij een DHL punt in de buurt door middel van een 'retour-etiket'. Kunt u niet printen?, dan versturen we het etiket per post.
De kosten voor deze retourzending zijn voor de rekening van Lampenconcurrent.
U dient de producten in goede conditie en in oorspronkelijke verpakking te retourneren. Onder oorspronkelijke verpakking wordt verstaan: de binnen- en buitenverpakking zoals door Lampenconcurrent geleverd is.
Echter Lampenconcurrent.nl houdt zich het recht voor om geretourneerde producten te weigeren en een terugbetaling te weigeren of om slechts een gedeelte van een reeds verrichte betaling te crediteren, indien de geretourneerde producten een waardevermindering hebben als gevolg van schade in welke vorm dan ook, dan wel niet in de juiste verpakking, zoals hiervoor gemeld, geretourneerd zijn.


































