Hanglamp Bubble Shaded | 7 lichts | zilver / smoke | glas | dimbaar | modern / sfeervol design
€ 299,00
Verlicht je eet- of woonkamer met de Hanglamp Bubble Shaded. Een eigentijdse lamp met 7 rookglazen bollen die een combinatie van modern en landelijk design biedt. Klaar om jouw ruimte te transformeren. Voeg deze stijlvolle lamp nu toe aan je winkelmandje en verlicht je huis met verfijning!
De “Hanglamp Bubble Shaded | 7 lichts | zilver / smoke | glas | dimbaar | modern / sfeervol design” behoort tot de serie “Bubble shaded” en valt onder de categorie hanglampen. Deze hanglamp is scherp geprijsd en heeft een levertijd van 1 – 4 werkdagen. Meer lampen uit de serie Bubble shaded, vindt u onderaan deze pagina.
LET OP: Deze hanglamp wordt geleverd zonder lichtbronnen.
Op voorraad
Verrijk jouw interieur met de Hanglamp Bubble Shaded, een verfijnde toevoeging aan elke eet- of woonruimte. Met zijn indrukwekkende lengte van 110 cm biedt deze lamp een perfecte balans tussen landelijk en modern design. De 7 glazen lampen bollen met een diameter van 18 centimeter zijn ieder afzonderlijk tot 150 cm in hoogte verstelbaar en kunnen dus naar eigen inzicht speels verspringen door ze afzonderlijk een andere hoogte te geven.
Belangrijkste eigenschappen:
- Stijlvol Design: Combineert modern en landelijk ontwerp voor een verfijnde uitstraling.
- Rookglazen Bollen: 7 elegante bollen verspreiden een sfeervol en gelijkmatig licht.
- Lengte van 110 cm: Perfect geschikt voor eettafels en woonruimtes, waar het een statement maakt.
- Hoogwaardige Kwaliteit: Gemaakt van duurzame materialen voor een lange levensduur.
- Verstelbare Ophanging: Pas de hoogte naar wens aan (tot 150 cm) voor optimale verlichting en esthetiek.
Deze lamp is een blikvanger die zowel functioneel als decoratief is. Het rookglazen ontwerp voegt een vleugje elegantie toe aan elke ruimte, terwijl het zachte, gelijkmatige licht een warme sfeer creëert. Of het nu boven een eettafel of in een woonkamer is, de Hanglamp Bubble Shaded zal zeker bewondering oogsten.
Wacht niet langer en verrijk jouw interieur met deze prachtige hanglamp. Voeg dit pronkstuk toe aan je winkelmandje en breng een vleugje stijlvolle verlichting in huis!
Deze lamp voldoet aan de internationale eisen
Al onze artikelen voldoen aan alle internationale eisen betreft de elektrische veiligheid en technische uitvoering.
Meer informatie
Heeft u nog vragen of opmerkingen over dit product, dan kunt u contact met ons opnemen.
| Fitting | E27 grote fitting |
|---|---|
| Channel | Bol_com_nl |
| Merk | Luce home |
| Levertijd | 1 – 4 werkdagen |
| Leverancier | Zijlstra |
| Breedte | 40,00 cm |
| Serie | Bubble shaded serie |
| Lumen | Afhankelijk van lichtbron |
| Diepte | 110,00 cm |
| Lichtpunten | 7 lichtpunten |
| Hoogte | 150,00 cm |
| Bediening | Met muur schakelaar |
| Gewicht | 9,00 kg |
| Diameter | 20 cm |
| Dimmen | Ja, via externe dimmer / schakelaar |
| Kelvin | Afhankelijk van lichtbron |
| Kleur | Charcoal, Grijs, Smoke, Transparant, Zwart |
| Materiaal | Glas, Metaal |
| Lichtbron | Zonder lichtbron |
| Overige eigenschappen | Decoratieve verlichting, Design verlichting, Difusse verlichting, Egale lichtspreiding, Glazen lampen, Trendy verlichting |
| Ruimte | Eetkamer, Eettafel, Keuken, Woonkamer |
| Stijl | Decoratieve verlichting, Lifestyle verlichting, Romantische verlichting |
| Toebehoren | Montage materiaal |
| Verstelbaarheid | In hoogte verstelbaar (bij montage) |
| Vorm | Rechthoekig, Rond |
| Lichtbron meegeleverd | Nee |
| Afdichtingsklasse | IP20 |
Leveringen van bestellingen worden in Nederland, België en Duitsland in principe altijd binnen 1 - 4 werkdagen na ontvangst van de betaling aan LampenConcurrent.nl uitgevoerd. Deze leveringen worden door PostNL & DHL uitgevoerd. U ontvangt altijd een Track and Trace code zodat u kunt zien waar uw bestelling is.
Voor grotere pakketten maken wij gebruik van een gespecialiseerd transport bedrijf.
Dat kan! U kunt uw bestelling online plaatsen en bij het betalen aangeven dat u uw bestelling wilt afhalen in onze winkel / showroom.
Onze showroom is het ‘verlengstuk’ van onze webwinkel en is gevestigd op de woonboulevard in Naaldwijk. Hier kunt u bijna alle artikelen die in onze webwinkel aangeboden worden zelf komen bewonderen. Tevens kunt u gebruik maken van een van onze deskundige medewerkers die voor u klaar staan.
LampenConcurrent.nl prijst artikelen scherp. Dit betekent dat de verzendkosten niet reeds in de prijzen zijn verrekend. Wij hanteren de volgende kosten met betrekking tot het versturen van onze verlichting:
Voor bestellingen kleiner dan € 50,- wordt € 6,50 in rekening gebracht en alles boven € 50,- wordt GRATIS verzonden.
Wilt u uw bestelling retourneren? Géén probleem. U kunt de geleverde aankoop binnen 30 dagen na ontvangst van de aankoop retourneren. Bel of mail ons en wij zorgen ervoor dat u deze kosteloos af kunt geven bij een DHL punt in de buurt door middel van een 'retour-etiket'. Kunt u niet printen?, dan versturen we het etiket per post.
De kosten voor deze retourzending zijn voor de rekening van Lampenconcurrent.
U dient de producten in goede conditie en in oorspronkelijke verpakking te retourneren. Onder oorspronkelijke verpakking wordt verstaan: de binnen- en buitenverpakking zoals door Lampenconcurrent geleverd is.
Echter Lampenconcurrent.nl houdt zich het recht voor om geretourneerde producten te weigeren en een terugbetaling te weigeren of om slechts een gedeelte van een reeds verrichte betaling te crediteren, indien de geretourneerde producten een waardevermindering hebben als gevolg van schade in welke vorm dan ook, dan wel niet in de juiste verpakking, zoals hiervoor gemeld, geretourneerd zijn.
















