






Vloerlamp Forato cilinder zwart / bruin
€ 179,00
De “Vloerlamp Forato cilinder zwart / bruin ” behoort tot de serie “Forato lampen” en valt onder de categorie vloerlampen. Deze vloerlamp is scherp geprijsd en heeft een levertijd van 1 – 4 werkdagen. Meer lampen uit de serie Forato, vindt u onderaan deze pagina.
LET OP: Deze vloerlamp wordt geleverd zonder lichtbron.
Uitverkocht
Stuur mij een bericht wanneer dit artikel beschikbaar is.
Zwarte / bruine staande vloerlamp, behorend tot de serie Forato / Fori / Punch lampen. Deze cilinder vormige vloerlamp heeft een sfeervolle lichtspreiding. De gaatjes zorgen ervoor dat de lamp ook wat zijwaarts licht geeft. Afhankelijk van de gebruikte lichtbron kun je kiezen tussen sfeer en functioneel licht. De binnenkant van deze vloerlamp is goud / brons waardoor het licht een warme uitstraling heeft. Deze vloerlamp komt goed tot z’n recht in een hoekje of naast de bank. Het snoer heeft een lengte van 200 cm. De lamp heeft 1 grote fitting, maximaal belastbaar tot 40 watt.
Geleverd met
Snoer met schakelaar, twee jaar garantie. (exclusief lichtbron)
Kenmerken
Sfeervolle lichtspreiding, trendy.
Behorend tot de serie Forato / Bruciato / Fori / Punch lampen
Deze vloerlamp Forato is onderdeel van een lijn met verschillende gaatjes lampen. Kijk voor alle andere varianten naar het serie overzicht.
Deze staande lamp voldoet aan de internationale eisen
Al onze staande lampen voldoen aan alle internationale eisen betreft de elektrische veiligheid en technische uitvoering.
Meer informatie
Heeft u nog vragen of opmerkingen over deze vloerlamp, dan kunt u contact met ons opnemen.
| Kleur | Bruin, Zwart |
|---|---|
| Serie | Fori hanglampen |
| Fitting | E27 grote fitting |
| Channel | Bol_com_nl |
| Merk | Freelight |
| Google Shopping | Op Google Shopping |
| Leverancier | Freelight |
| Ruimte | Eetkamer, Keuken, Woonkamer |
| Lumen | Afhankelijk van lichtbron |
| Materiaal | Metaal |
| Stijl | Decoratieve verlichting, Industriële verlichting, Landelijke verlichting, Moderne verlichting, Oosterse verlichting, Romantische verlichting, Sfeer verlichting, Trendy verlichting, Vintage verlichting |
| Lichtpunten | 1 lichtpunt |
| Wattage | Maximaal 40 watt |
| Dimmen | Dimbaar met externe dimmer |
| Breedte | 12 cm |
| Hoogte | 175 cm |
| Diepte | 12 cm |
| Vorm | Rond |
| Lichtbron | Zonder lichtbron |
| Bediening | Schakelaar tussen het snoer |
| Energieklasse | A + t/m E |
| Kelvin | Afhankelijk van lichtbron |
| Overige eigenschappen | Decoratieve verlichting, Open gewerkte lampen, Speelse licht verdeling, Stoere uitstraling |
| Afdichtingsklasse | IP20 |
| Toebehoren | Montage materiaal, Zonder lichtbronnen |
Leveringen van bestellingen worden in Nederland, België en Duitsland in principe altijd binnen 1 - 4 werkdagen na ontvangst van de betaling aan LampenConcurrent.nl uitgevoerd. Deze leveringen worden door PostNL & DHL uitgevoerd. U ontvangt altijd een Track and Trace code zodat u kunt zien waar uw bestelling is.
Voor grotere pakketten maken wij gebruik van een gespecialiseerd transport bedrijf.
Dat kan! U kunt uw bestelling online plaatsen en bij het betalen aangeven dat u uw bestelling wilt afhalen in onze winkel / showroom.
Onze showroom is het ‘verlengstuk’ van onze webwinkel en is gevestigd op de woonboulevard in Naaldwijk. Hier kunt u bijna alle artikelen die in onze webwinkel aangeboden worden zelf komen bewonderen. Tevens kunt u gebruik maken van een van onze deskundige medewerkers die voor u klaar staan.
LampenConcurrent.nl prijst artikelen scherp. Dit betekent dat de verzendkosten niet reeds in de prijzen zijn verrekend. Wij hanteren de volgende kosten met betrekking tot het versturen van onze verlichting:
Voor bestellingen kleiner dan € 50,- wordt € 6,50 in rekening gebracht en alles boven € 50,- wordt GRATIS verzonden.
Wilt u uw bestelling retourneren? Géén probleem. U kunt de geleverde aankoop binnen 30 dagen na ontvangst van de aankoop retourneren. Bel of mail ons en wij zorgen ervoor dat u deze kosteloos af kunt geven bij een DHL punt in de buurt door middel van een 'retour-etiket'. Kunt u niet printen?, dan versturen we het etiket per post.
De kosten voor deze retourzending zijn voor de rekening van Lampenconcurrent.
U dient de producten in goede conditie en in oorspronkelijke verpakking te retourneren. Onder oorspronkelijke verpakking wordt verstaan: de binnen- en buitenverpakking zoals door Lampenconcurrent geleverd is.
Echter Lampenconcurrent.nl houdt zich het recht voor om geretourneerde producten te weigeren en een terugbetaling te weigeren of om slechts een gedeelte van een reeds verrichte betaling te crediteren, indien de geretourneerde producten een waardevermindering hebben als gevolg van schade in welke vorm dan ook, dan wel niet in de juiste verpakking, zoals hiervoor gemeld, geretourneerd zijn.
















