Blauwe staande Scandinavische leeslamp – GU10
€ 129,00
Deze staande Scandinavische leeslamp in donkerblauw combineert een strak, minimalistisch ontwerp met praktische verstelbaarheid. Met een hoogte van 140 cm en een verstelbare kop is deze lamp perfect voor zowel leeslicht als sfeerverlichting. Dankzij het gebruik van een 3-standen GU10-lampje kies je eenvoudig de gewenste lichtsterkte voor elke situatie.
De “Blauwe staande Scandinavische leeslamp – GU10” behoort tot de serie “Nikki” en valt onder de categorie vloerlampen. Deze leeslamp is scherp geprijsd en heeft een levertijd van 1 – 4 werkdagen. Meer lampen uit de serie Nikki, vindt u onderaan deze pagina.
LET OP: Deze vloerlamp wordt geleverd zonder lichtbron.
Op voorraad
Deze Scandinavische leeslamp in stijlvol donkerblauw voegt een moderne, verfijnde touch toe aan elke ruimte. Met een hoogte van 140 cm en een verstelbare kop biedt deze staande lamp de perfecte combinatie van design en functionaliteit. Of je nu een boek leest of je interieur van sfeerverlichting wilt voorzien, deze lamp biedt altijd de juiste verlichting.
Stijlvol en praktisch design
De donkerblauwe leeslamp heeft een slank, minimalistisch ontwerp dat goed past in verschillende interieurstijlen. De lampenkop is volledig draaibaar en kantelbaar, zodat je het licht naar wens kunt richten.
Gemakkelijke verlichting in 3 standen
De leeslamp is geschikt voor een GU10-lampje (maximaal 5 watt) en biedt de mogelijkheid om een 3-standenlampje te gebruiken. Dit stelt je in staat om eenvoudig te schakelen tussen drie verschillende lichtniveaus zonder een dimmer.
- stand 1: helder licht voor lezen of werken
- stand 2: gematigd licht voor ontspannen
- stand 3: gedimd licht voor sfeervolle momenten
Gebruiksvriendelijke schakelaar
De schakelaar is handig geplaatst aan de achterkant van de lampenkop, zodat je de lamp gemakkelijk kunt bedienen. Dit maakt de lamp perfect voor dagelijks gebruik in de woonkamer, slaapkamer of leeshoek.
Extra luxe met textielsnoer
De lamp is voorzien van een 175 cm lang, zwart textielsnoer, wat niet alleen praktisch is, maar ook een luxe uitstraling geeft aan het geheel.
Beschikbare kleuren en bijpassende tafellamp
Deze staande leeslamp is verkrijgbaar in meerdere kleuren, zoals:
- zwart
- okergeel
- pink
- cacao bruin
Daarnaast is er een bijpassende tafellamp beschikbaar, zodat je jouw interieur compleet kunt maken met een uniform design.
Deze vloerlamp voldoet aan de internationale eisen
Al onze artikelen voldoen aan alle internationale eisen betreft de elektrische veiligheid en technische uitvoering.
Meer informatie
Heeft u nog vragen of opmerkingen over deze tafellamp, dan kunt u contact met ons opnemen.
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Serie | Nikki |
| Channel | Bol_com_nl |
| Fitting | GU10 |
| Google Shopping | Op Google Shopping |
| Merk | ETH |
| Leverancier | ETH |
| Ruimte | Eetkamer, Kantoor, Keuken, Slaapkamer, Woonkamer |
| Materiaal | Metaal |
| Stijl | Landelijke verlichting, Moderne verlichting, Scandinavische verlichting, Sfeer verlichting |
| Lichtpunten | 1 lichtpunt |
| Dimmen | Ja, via externe dimmer / schakelaar |
| Hoogte | 140 cm |
| Diameter | 25 cm |
| Verstelbaarheid | Draaibaar, Kantelbaar |
| Vorm | Rond |
| Lichtbron | GU10 Spot |
| Bediening | Schakelaar op armatuur |
| Wattage | Maximaal 5 watt |
| Lumen | Afhankelijk van lichtbron |
| Kelvin | Afhankelijk van lichtbron |
| Energieklasse | A + t/m E |
| Overige eigenschappen | Functionele verlichting |
| Afdichtingsklasse | IP20 |
| Toebehoren | Snoer en stekker |
| Lengte | 140 cm |
| Diepte | 21 cm |
| Breedte | 25 cm |
| Lichtbron meegeleverd | Nee |
Leveringen van bestellingen worden in Nederland, België en Duitsland in principe altijd binnen 1 - 4 werkdagen na ontvangst van de betaling aan LampenConcurrent.nl uitgevoerd. Deze leveringen worden door PostNL & DHL uitgevoerd. U ontvangt altijd een Track and Trace code zodat u kunt zien waar uw bestelling is.
Voor grotere pakketten maken wij gebruik van een gespecialiseerd transport bedrijf.
Dat kan! U kunt uw bestelling online plaatsen en bij het betalen aangeven dat u uw bestelling wilt afhalen in onze winkel / showroom.
Onze showroom is het ‘verlengstuk’ van onze webwinkel en is gevestigd op de woonboulevard in Naaldwijk. Hier kunt u bijna alle artikelen die in onze webwinkel aangeboden worden zelf komen bewonderen. Tevens kunt u gebruik maken van een van onze deskundige medewerkers die voor u klaar staan.
LampenConcurrent.nl prijst artikelen scherp. Dit betekent dat de verzendkosten niet reeds in de prijzen zijn verrekend. Wij hanteren de volgende kosten met betrekking tot het versturen van onze verlichting:
Voor bestellingen kleiner dan € 50,- wordt € 6,50 in rekening gebracht en alles boven € 50,- wordt GRATIS verzonden.
Wilt u uw bestelling retourneren? Géén probleem. U kunt de geleverde aankoop binnen 30 dagen na ontvangst van de aankoop retourneren. Bel of mail ons en wij zorgen ervoor dat u deze kosteloos af kunt geven bij een DHL punt in de buurt door middel van een 'retour-etiket'. Kunt u niet printen?, dan versturen we het etiket per post.
De kosten voor deze retourzending zijn voor de rekening van Lampenconcurrent.
U dient de producten in goede conditie en in oorspronkelijke verpakking te retourneren. Onder oorspronkelijke verpakking wordt verstaan: de binnen- en buitenverpakking zoals door Lampenconcurrent geleverd is.
Echter Lampenconcurrent.nl houdt zich het recht voor om geretourneerde producten te weigeren en een terugbetaling te weigeren of om slechts een gedeelte van een reeds verrichte betaling te crediteren, indien de geretourneerde producten een waardevermindering hebben als gevolg van schade in welke vorm dan ook, dan wel niet in de juiste verpakking, zoals hiervoor gemeld, geretourneerd zijn.



























